Saatin Sahte Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Saatin Sahte Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Gelin birlikte bir saatin sahte olduğunu nasıl anlaşılır inceleyelim. Her orjinal saatin kendine has özellikleri vardır. Orjinal saatlerin özellikleri arasında, kendilerine özel tasarımları, dizaynları bulunmaktadır fakat sahte saatler kopyalandıkları için tasarım yönünden zayıftırlar. Orjinal saatlerin has teknikleri vardır. Yapılımlarında kullanılan maddeler, malzemeler kalitelidir. Fakat sahte saatler teknik yönden yetersiz ve yapımı için kullanılan malzemeler kalitesizdir. Sahte bir saati orjinal saatten ayıyar bir diğer özellik ise ağırlıklıdır. Orjinal saatlerde kullanılan maddeler orjinal demir ve türevleridir ve bu yüzden ağırlardır. Fakat sahte saatlerde imitasyon ürünler kullanıldığı için ağırlıkları hafif kalır. Orjinal saatlerde darbeye dayanıklı, su geçirmeyen, çizilmeyen cam yapıları vardır. Fakat imitasyon, sahte saatlerde bu gibi özelliklerin hiç birisi karşılanmaz. Sahte saatlerin birçoğu görsel uyumu yakalamak için üretilir. Bu yüzden sahte saatler orjinal saatlerle tek benzerliği sadece görünüşleri olabilir.

Sahte Saatlere Dikkat Edin!

Sahte saatlere dikkat edin! Çünkü sahte saatlerin birçoğu orjinal saatlerin görsel uyumunu yakalamak için üretilir. Bu yüzden sahte saat üretiminde kullanılan hammaddeler imitasyon, kanserojen testinden geçmemiş sağlığa zararlı olabilecek maddelerden üretilebilirler. Özellikle hassas cilt yapısına sahipseniz dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri sağlık ibareleridir. Çünkü sahte saatler cilte tahriş yapabilir, cildinizi boyayabilir yada cildize kalıcı hasarlar verebilirler. Geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilirler.

Saatin Sahte Olduğunu Anlamanın Yolları

Özellikle online alışverişin arttığı bu günlerde sahte saat olup olmadığını anlamak için yapmanız gereken şeylerden biri orjinal kadın veya erkek kol saat markalarının kendi web sitelerinden alışveriş platformlarından satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Satın almadan önce saatin gerçek veya sahte olduğunu anlamak için ürün görsellerine daha dikkatlı bakabilirsiniz. En önemli ayrıntı garanti belgesidir. Garanti belgesi bir saatin orjinalliğinin kanıtıdır. Sahte saat olduğunu garanti belgesi gönderiminden ayırt edebilirsiniz. Bir başka yöntem ise orjinal saati sahte saatlerden ayıran özellik kayışlarında bulunan özel tasarımlardır. Sahte saatlerde kayış tasarım detayları özenli değildir. Aslında en basit yöntem bir saat uzmanına danışıp saatlerin gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Saati Mutlaka Detaylıca İnceleyin

Saat satın alımını gerçekleştirmeden önce mutlaka saatleri inceleyin. Satın alıcagınız saatlerin sahte olduğunu anlamak için en güzel yöntemlerden biri saatleri detaylı bir incelemeye almaktır. İnternetten alışveriş yapmıyorsanız, saate deri kullanılmışsa bir dokunuşta deri imitasyonunu anlayabilirsiniz. Yada saatlerdeki sağlık belgelerinden saatin orjinalliğini anlayabilirsiniz. Ve unutmayın ki detaylardaki tasarımlar özensiz ise saatin sahte olduğundan şüpeedebilirsiniz.

David Guner'a Göz Atmadan Saat Almayın

David guner’a göz atmadan saat almayın. Kadın, erkek çoçuk, unisex, akıllı saat çeşitlilikleri ve sağlık belgeleri, garanti belgeleri ile herkesin beğenisini kazanan david guner saatleri her kesime hitap etmektedir. David guner üretimindeki saatlerde garanti belgesi, sağlık testlerinden onaylı, kaliteli hammadde kullanımı örneğin, paslanmaz masif çelik, sertleştirilmiş mineral cam gibi birçok özelliği sizlere sunar. Sadece bununlada kalmaz özel tasarımlarıyla kendinize yakışacak en uygun saati kendine seç.

Saatin Sesine Kulak Verin

Saatin sesine kulak verin. Kombinlerimizin, özel günlerin, hediyelerimizin eksilmez paröaları arasında saatler yer almaktadır. Saatleri uzun ömürlü kullanmak için saatlerinizin seslerine kulak verin. Ilk olarak saatlerinizi orjinal mı değil mi onu anlamakla başlamalısınız bunun en kolay yöntemi garanti belgenizi kontrol etmek. İkinci adım ise saatinizi kullanım kılavuzunu dikkate alarak kullanmanız saatinizin uzun soluklu kullanılmasına sebep olacaktır.

Saat Üzerindeki Hataları İnceleyin

Saat üzerindeki hataları inceleyin. Günümüzde orjinal kadın kol saatlerini, orjinal erkek kol saatlerini hatta orjinal akıllı saatlerin bile imitasyon yani kopyalarını bulunmaktadır. Detaylı incelemeler ve birçok yöntem ile orjinal ürünleri taklitlerinden ayırmak mümkündür. Saat üzerindeki tasarım hataları, imitasyon madde kullanımı, imitasyon boya kullanımı gibi hatalar sahte saatlerin anlaşılmasını sağlar.