KARGO İŞLEMLERİ

KARGO ÜCRETİNİZ NE KADAR?
www.davidguner.com sitesinden aldığınız ürünler için kargo tamamen ücretsizdir. Sipariş esnasında sipariş toplamınıza ve faturanıza herhangi bir ek kargo ücreti yansıtılmaz.

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Hesabım da bulunan Geçmiş siparişler sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

ALDIĞIM ÜRÜN HANGİ SAATLERDE TESLİM EDİLECEK?
Siparişiniz 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde hafta içi belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

SİPARİŞİMİN ALICI KİŞİSİNİ VEYA TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için Hesabım sekmesinden ilgili siparişinizi kontrol ediniz. Yeni alıcı bilgilerinizi veya yeni adresinizi iletişim sayfası üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

SİPARİŞİM BEN ADRESİMDE YOKKEN GELMİŞ, NE YAPMALIYIM?
Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir.

FATURAYI NEDEN PAKETİN ÜZERİNDE GÖNDERİYORSUNUZ?
Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim, soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

İADE İŞLEMLERİ

Kişiselleştirilmiş ürün siparişlerinin iadelerinde, ürünün kişiye özel olarak üretilmiş olmasından dolayı %30 kesinti yapılacaktır.

www.davidguner.com sitesinden aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz David Guner ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 5 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sitemizin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ürün bedeli Havale/EFT ile ödenmişse iade tutarı, hesabınıza 5 iş günü içinde yapılacaktır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden sitemiz sorumlu olmamaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?
Tüketici Kanununda yer alan sebep göstermeden cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır.

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU, NE YAPMAM GEREKİYOR?
www.davidguner.com sitesinden kaynaklanan, kusurlu ürün, yanlış ürün, yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek, kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.

ÜRÜNLERİ HANGİ ADRESE İADE ETMEM GEREKİYOR?
İade adresimiz: Serhat Saat AŞ 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. B Blok No:7 Kat:6/41 Bağcılar / İstanbul