Sevdiklerinize Şık Saatler Hediye Edin

Sevdiklerinize Şık Saatler Hediye Edin

Saat Kadranı Ne işe Yarar? Oku Sevdiklerinize Şık Saatler Hediye Edin İleri Saat Koleksiyonu

Tıpkı sevdiğiniz bir kişiye beslediğiniz güzel duyguları kalıcılığı gibi, o kişilere verdiğiniz hediyeler de kalıcı olmalı. Yıllar boyunca saklanacak ve hatta günlük yaşantıda ya da özel günlerde sürekli sevdiğiniz kişiyle olacak şık saatler, sevdiğiniz kişiyi mutlu etmenin en güzel yolu. Zamana meydan okuyan modellere sahip şık saatlerle sevginizi de hediyenizi de ölümsüzleştirin.  

Su Geçirmez Dayanıklı Saatler ile Seneler Boyunca Kullanılabilir Hediyeler Verin

Sevdiğiniz kişilere yılların eskitemeyeceği kalıcı ve dayanıklı bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi David Guner’ın su geçirmez saatlerinden yana kullanabilirsiniz. Su geçirmez saatler belli teknoloji ve basınca dayanıklılık esaslarıyla üretilirler. Her su geçirmez saat su altında kullanılamaz. Saatin üzerine yer alan Atmosfer (ATM) değerinin bilinmesi ve buna göre saat kullanımı yapılması gerekir. Sevdiğiniz kişilere suya dayanıklı saat hediyesi seçerken bu konuya dikkat etmenizi öneririz; çünkü üzerinde “water resist” yazan her saat gerçekten suya dayanıklı değildir. Örneğin saati alacağınız kişi aktif şekilde yüzüyor ya da dalıyorsa bu kişiye daha derin sularda ve yüksek basınç altında dayanıklı olabilecek saatler seçmeniz gerekir. Eğer ki hediye alacağınız kişi su sporlarıyla yakından ilgili değil ve dalış yapmıyorsa, suda rahatlıkla kullanacağı saatler 10 ATM’dir.  

En Şık Kadın Saatleri ile En Güzel Hediyeleri Verin

Anneniz, kız kardeşiniz, sevgiliniz ya da eşiniz… Sevdiğiniz bir kadına hediye seçerken çok dikkatli olmalı ve onu çok iyi tanımalısınız. Kadınlar zarafet ve detaylarda yatan inceliklerden çok hoşlanırlar. David Guner’ın zamansız ve şık kadın saatleriyle sevdiklerinizin hayatında kalıcı izler bırakabilirsiniz. Gelin, bu şık saatlere birlikte göz atalım. David Gunar’ın abiye kadın kol saatleri arasında bulabileceğiniz metal kayışlı hasır örgülü saatler, en şık kadınlara yakışacak farklı zevklere hitap eden metal renklerine sahip. Rose, gümüş ve altın seçenekleriyle hediyeyi alacağınız kişinin zevkiyle mükemmel uyum sağlayacak bu saatler minimal iç dizaynı ve incelikli tasarımlarıyla da göz alıyor. Özel günlerde ya da davetlerde sevdiklerinizin kollarını süsleyecek bu göz alıcı şık saatler farklı renklerde şık kıyafetlerle ve abiye elbiselerle rahatlıkla kombin edilebilir. Siyah çelik örme kordonlar ise adeta asaletin ve sadeliğin simgesi… David Guner’ın ürün yelpazesindeki klasik kadın saatleri de şık kombinlerin tamamlayıcısı. Metal kayışlarla hem klasik hem sade bir tarza sahip olan kadınları mutlu etmek mümkün! Hediyeyi alacağınız kişi ışıltıyı ve taşları seven bir kişi mi? Sizin için şık bir önerimiz daha var: David Guner’ın taşlı kadın saatleri, hem mücevherlerle hem de şık kıyafetlerle inanılmaz bir uyum sergiliyor. Çevresi pırıltılı taşlarla kaplı metal kordonlu bu saati takan kişi, eminiz ki bu şıklığa her baktığında sizi hatırlayacak… 

İnce Kordonlu Şık Kadın Saatleri En Güzel Hediyeniz Olacak

Zarif ve nazik bir kadına hediye alıyorsanız ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Hele ki bu kişi şık ve sade bir tarza sahipse alacağınız hediyenin ince detaylara sahip olması gerekiyor. David Guner’ın ince kordonlu şık kadın saatleri aradığınız o hediye olabilir. Sade tarzlara daha da zarafet katacak, renkli ve göz alıcı stilleri sadeliğiyle tamamlayacak ince kordonlu şık kadın saatleri, sahip olduğu renk seçenekleriyle işinizi biraz daha kolaylaştıracak. Hediyeyi alacağınız kişinin ağırlıklı olarak ne renklerde ve tarzlarda giyindiğini bilirseniz aradığınız ince kordonu çok daha rahat bulabilirsiniz. Eğer hediyeyi alacağınız kişi kahve, yeşil, bakır gibi doğal renkleri kullanıyorsa ince deri kayışlı bir saat seçebilirsiniz. Bu kişi iş hayatında ya da özel yaşamında şık bir tarza sahipse, ona metal örgü kayışlı bir saat hediye edebilirsiniz. Hediyenizin yalnızca özel günlerde anılmasını ve hiç eskimemesini istiyorsanız, bu kişinin özel zamanlarda kullanacağı taşlı ve ince kordonlu saatleri seçebilirsiniz.  

Çelik Kordonlu Karizmatik Saatler ile Beyefendilere En Şık Hediyeler

Örme ya da klasik tarzda çelik kordonlar, takım elbiselerin de jeanlerin de en iyi tamamlayıcısı diyebiliriz. David Guner’ın farklı renk ve tarzlara sahip çelik kordonlu karizmatik kol saatleri şık beylerin favorisi. Hediyeyi alacağınız bu şık beyefendinin tarzını tamamlarken kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız çelik kordonlu saatler ilk tercihiniz olabilir.   

Hediyelik Alınabilecek Saat Türleri Nelerdir?

Aslında her tür saati hediye edebilirsiniz. Burada önemli olan şey hediyeyi alacağınız kişinin tarzını iyi biliyor olmanız ve ona uygun bir hediye seçebilmenizdir. Eğer hediyeyi alacağınız kişinin spor bir tarzı var ve günlük yaşantısında şık ve göz alıcı kıyafetler tercih etmiyorsa ona akıllı saat ya da spor saat alabilirsiniz; ancak hediyeyi alacağınız kişinin takım elbise ya da abiye kıyafetlerle arası iyiyse onun için metalik renklerde ve hatta taşlı modeller seçebilirsiniz.  

Hediye Olarak Satın Alınan En Popüler Saat Modelleri Hangileridir?Hediye olarak satın alınan en popüler saat modellerinden biri metal kordonlu saatlerdir. Erkeklere genellikle nişan, düğün ya da söz gibi özel günlerde hediye edilen bu tarzdaki saatlerin kadınların hediye tercihlerini belirlediğini söylemek mümkün. Kadınlara alınan saat hediyelerinde ise en popüler modeller taşlı ve örme metal kordonlu saatler.